Petrolej

31. prosince 2012 v 23:47 |  Celkově ozdravné metody
cit.:......stále ještě mám uschovaný návod ,,Jak aplikovat petrolej při svém léčení", který mi daroval můj tehdejší kolega, jenž trpěl rakovinou prostaty. Tento pán dlouhodobě užíval petrolej a liboval si, jak mu pomáhá.

V návodu se mimo jiné uvádí, - žena tyroláka Paula Genter tvrdí, že petrolej léčí choroby, které mají původ v krvi. Tato žena za dlouhá léta vyléčila více jak 20 tisíc nemocných a získala patent v některých zemích na toto léčení.
Sama byla nemocná na rakovinu a léčila se petrolejem a taktéž pomohla vyléčit z rakoviny tam, kde všechna pomoc byla již marná.
.........onemocněla rakovinou, která velmi rychle pokračovala. Ztratila 14kg na váze. V nemocnici jí bylo vyoperováno 75cm tlustého střeva. Měla se znovu podrobit operaci konečníku a navíc ochrnula a úplně se jí uzavřelo tenké střevo. K tomu ještě přišla rakovina ledviny. Podle lékařů to byl beznadějný stav. Lékaři jí dávali 2 dny života. Jak ležela ochrnutá a v bolestech, upamatovala se na to, co říkali vojáci ve válce. Prý při různých nemocích pijí petrolej a potírají jim také celé tělo zevně. Poručila si koupit v lékárně čistý petrolej. Když jí ho přinesli, vypila polévkovou lžíci a asi po hodině pocítila úlevu, bolesti ustoupily, dokonce i ochrnutí. Po třech týdnech užívání mohla již něco sníst, aniž by zvracela. Po 6ti týdnech léčby se dostavila chuť k jídlu a hlad, toužila po řízku a mase vůbec, jedla také zeleninu a saláty. Později se její tělesná váha zvedla na původní. Po 21 měsících po nemoci porodila syna. Za další měsíce darovala krev jako dárce. Lékaři se ptali, zda byla někdy nemocná, krev měla výbornou.
Od té doby se rodina Genterů nebojí této hrozné nemoci, proti které, podle lékařů není léku.
Její syn v dětském věku ochrnul, v krátké době přešlo ochrnutí na bedra, nohy, nakonec nemohl vstát a kolena se mu obracela dozadu. Injekce ani léky nepomáhaly. Dala mu dávku petroleje a po několika dnech léčení mohl vstát a po 7 týdnech běhal jak dříve.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Důležité upozornění:

Petrolej musí být destilovaný při teplotě 100 - 150 stupňů Celsia. Při vyšší destilační teplotě ztrácí petrolej své léčivé účinky a dokonce je pro krev škodlivý. Mnoha lidem, kterým nepomohla operace ani ozařování, pomohl petrolej, přičemž byly vyléčeny i jiné vedlejší choroby. Dr. Richard Ischa tvrdí: Je vědecky dokázáno, že ozařování oslabuje regenerační schopnosti tkáně a naproti tomu petrolej -
- léčí a pomáhá v případě rakoviny
- léčí ochrnutí
- léčí otravu krve
- léčí prostatu

Jako preventivní opatření je dobré vypít několik lžíc petroleje v průběhu roku. Aby Paula Genter zabránila opakování rakoviny, užívá ročně po 12 dnů jdoucích za sebou 1 kávovou lžičku petroleje ráno na lačno.

Připomínky polské lékařky MUDr. H. Kowakovské: Protože všichni lidé petrolej nesnáší a každý organismus si na petrolej rychle nezvyká, radím začínat 1 - 2 kapkami v převařené vodě 2 - 3x denně 2 hodiny po jídle.

Jedna pacientka na rakovinu spodku bere petrolej 2x denně po 3 kapkách po jídle. Krvácení ustalo, v současné době již pracuje, dávku nezvyšuje, ale dělá určité přestávky v užívání.
Léčebné dávky bere přibližně 1 měsíc, nejdéle 6 týdnů, pak přeruší a znovu vybere celou dávku.
Po vybrání celé dávky je třeba nechat si vyšetřit krev a moč.
Do dneška jsem neslyšela, že by petrolej někomu uškodil, naopak lidem pomohl. Při užívání na lačno se časem u někoho dostavuje průjem.

Připomínky: V roce 1981 se MUDr. Václav Čermák, Říčany u Prahy o petroleji vyjádřil takto: Je to starý a velmi účinný léčebný prostředek, který se za mých mladých let užíval proti těžkým chorobám jako tuberkulóza, rakovina, syfilis. Člověk který prodělá petrolejovou kúru se cítí celkem zdravěji, zdatněji a odolněji.
Mám s tímto lékem vlastní zkušenosti, léčil jsem tím tuberkulózu a také jsem petrolejem předcházel TBC, což se ukázalo být účinné. Petrolej se tehdy užíval bez vody a po požití prý působil osvěživěji, až na to, že je to pro člověka značný zápach, který dlouho přetrvává - ale na všechno si člověk zvykne v takových situacích.

Doporučuji tento způsob užívání:
Pokud nejde o nebezpečí z prodlení bere se 1 kapka denně a každý další den se dávka zvyšuje až na 25 kapek denně. Dávka 25 kapek denně se pak užívá po dobu 3 měsíců, někdy i déle. Maximálně však po dobu 6 měsíců, to záleží na závažnosti případu. Doporučuji tento petrolej zajídat suchým chlebem.
cit. z Fórum U Pramene
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | E-mail | 20. května 2015 v 13:34 | Reagovat

Dobrý den,
jaký petrolej byste, prosím, doporučili pro vnitřní použití? Na zahraničních stránkách se uvádí, že to musí být 100% čirý petrolej, ale nevím, kde ho v ČR sehnat.

Děkuji za odpověď

2 Vltaava Vltaava | 20. května 2015 v 13:51 | Reagovat

Při zadání do vyhledávače Lékárenský petrolej mi vyskočilo několik prodejců homeopatického přípravku Petroleum D5. U nás je opravdu prý těžko k sehnání, jen v Polsku, Německu, Rakousku a na Ukrajině.

3 Petra Petra | E-mail | Web | 19. října 2015 v 21:33 | Reagovat

[1]:Pro všechny ,kteří by rádi sehnali petrolej s léčivými účinky, originální posílám odkaz na www.todikamp.cz

4 ivana ivana | E-mail | 5. května 2016 v 8:03 | Reagovat

Dobrý den

Prosím o radu,maminka je po operaci oboustraného zhoubného nadoru vaječníků,vše ji odebrali ,dělohu ,vaječniky ,slepe střevo,uzliny,čekaame na komisiv pondělí,předpoklad 7 chemo,maminka nechce,chci začít s petrolejem,jaké dávky denně,a může od bolesti používat od bolesti algifen,děkuji za odpoved. s pozdravem Palacka

5 Vltaava Vltaava | 5. května 2016 v 19:52 | Reagovat

Je mi lito, ale k takovým radám nejsem kompetentní. Řiďte se prosím radami lékařů.

6 fenixovyslzy fenixovyslzy | E-mail | Web | 2. března 2017 v 12:51 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama