Solanka II.

26. ledna 2013 v 17:09 |  Celkově ozdravné metody
Solanka pro vyrovnanou hladinu kyselin a zásad v těle:

Solanka je vynikající prostředek na vyrovnání hladiny kyselin a zásad v těle.
Solankou jsou vyplavovány z našeho těla těžké kovy jako rtuť, olovo, arsen, amalgam a vodní kámen.
Krystalická sůl má schopnost rozbourávat molekulární sloučeniny.

Jednoduchý příklad by vám to měl objasnit:
- Dejte do vaší varné konvice, která je zanesena vodním kamenem zhruba 26% roztok solanky zředěný vodou, krátce povařte a uvidíte jak se vodní kámen opět uvolňuje.
Tento postup je jednoduchá chemicko fyzikální reakce. Silnou strukturizací a ionálním účinkem krystalické soli jsou v solance rozbourávány molekulární sloučeniny a prvky jsou jednotlivě hydratizovány.

Dopřejte svému tělu také očišťovací kůru a zbavte cévy usazenin, vylučte těžké kovy a jiné nečistoty.
Aby tělo mohlo tyto látky odbourat, musejí opět projít látkovou výměnou.
Dokonce i vůbec nebo těžko odbouratelné živočišné bílkoviny jsou díky silné strukturální tvorbě krystalické soli v krvi opět zesíleně vylučovány močí.

Prvotní zhoršení při pročišťování:

Krystalickou solí je stávající příznak, a také nepociťovaný, ale už latentně přítomný příznak díky přísunu energie důsledně prožíván. Tento proces je často provázen prvotním zhoršením, jako to známe z homeopatie a to tam, kde máte nejslabší orgán nebo nemocí zasažené místo.

Při revmatických onemocněních jako je dna, artritida nebo artróza, tedy tam, kde se již vytvořily krystaly, byste měli měsíce pravidelně pít solanku.
Časem začne organismus usazeniny rozbourávat a znovu budou vyloučeny látkovou výměnou.
To samé platí pro ledvinové a žlučové kameny. Jsou-li kameny rozbourávány a vylučovány působením krystalické struktury, je to někdy provázeno bolestivými kolikami. Ale tělo dokázalo vlastní silou - bez operace - se zbavit kamenů.

Neboť tělo solankou dostává dostatek energie, aby se regenerovalo, rytmicky se pročišťuje. To se děje často nárazově. Pro užívajícího nebo pacienta je rytmické pročišťování nepříjemné, ale tělo je schopno tímto způsobem se zbavovat všech nečistot a jedovatých látek, které do něj nepatří.

Pokud se špatným stravováním ve střevech nashromáždilo moc nebo větší množství kvasivých a hnilobných látek, může se stát, že solanka zapůsobí průjmově. V takovémto případě, i když je průjem nepříjemný, ho můžeme označit za pozitivní. Nenastává nic jiného než nutně potřebné pročištění střev.

Solanka - balzám na pleť:

Sůl je také vynikající prostředek na ošetření kožních onemocnění. Také klasická medicína používá u těžkých kožních onemocněních solnou terapii.
Každý, kdo má problémy s pletí, zná léčivé účinky moře, především u neurodermitidy a psoriosisu nebo-li lupence.
Kůže je zrcadlo střev, a také jako střeva je vylučovacím orgánem.
Solankou dáte svému tělu šanci se pročišťovat jak zevnitř tak zvenku.

Zpočátku může dojít ke zhoršení pokožky a také k očistným průjmům. Po tomto očistném procesu je volná cesta ke zdravé pokožce.

Použití soli při akné, popřípadě zanícených kožních onemocněních:

- Pijte denně 1 čajovou lžičku solanky zředěnou dobrou pramenitou vodou.
- Pijte po celý den průběžně minimálně 2-3 litry živé, pramenité, nebublinkové vody s nízkým obsahem minerálů.
- Naneste jednou denně koncentrovanou solanku na postižená místa na pokožce a nechte ji působit. Nenatírejte poté žádným krémem. Prvotní zhoršení je možné, poté se bude stav pokožky postupně zlepšovat.
Pokr. Solanka III.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama